Hei! Huomioi tämä: Auta kuvittamaan kohteen Salon Seudun Suurkirppis esittelysivua. Lähetä valokuvia! Kuvalliset kirppiskohteet saavat kuvattomia enemmän näkyvyyttä hakemistossa.
Salon Seudun Suurkirppis on avoinna ma–pe 9–18 ja lauantaisin sekä sunnuntaisin 9–15. Myyntialaa on noin 2000 neliömetriä, myyntipaikkoja on 450 kappaletta ja lisäksi paikalta löytyy 350 neliömetrin laajuinen huonekaluhalli, sekä kahvio. Salon Seudun suurkirppiksen puhelinnumero on 02 731 3101 ja sähköpostiosoite on tuomo.malmberg@suurkirppis.com.
Kirppikset.info-palvelu ei vastaa karttakuvan oikeellisuudesta. Mikäli kirppiksen sijainti kartalla vaikuttaa väärältä, siitä kannattaa vihjata palvelun ylläpidolle palautelomakkeen avulla tai klikkaamalla oheista nappulaa.
Joskus tuolla myyneenä voin kertoa ,että paljon varastetaan tavaraa.Ja henkilökuntaa ei tuo vois vähempää kiinnostaa ..
Ei kovin siisti paikka, mutta iso ja monipuolinen itsepalvelukirppis. Henkilökunta voisi olla ystävällisempää ja kahvila on kallis ja pieni. Riippuu toki tuurista että mitä on tarjolla! Hyviä löytöjä olen tehnyt ja paljon!
kirppis olisi hyvä ja toimiva jos se nuorehko kiukkuinen tyyppi lähtisi lätkimään…on usein tosi epäkohtelias ja tyly.Pitkä taas on aina iloinen ja mukava,,kuten muutkin koko henkilökunnasta.Huono on myö se että myyjät eivät hinnoittele tuotteitaan joko ollenkaan, tai sitten “ei tarpeeksi yksilöidysti“jolloin tuote jääkin kassalle koska sitä ei voi myydä..tavara ei vaihdu, samat trokarit täyttävät lähes kaikki pöydät iänikuisilla itätavaroillaan..myyjillä ei minkäänlaista moraalia, rikkinäisiä tavaroita kehutaan käyttämättämiksi ja uusiksi.usean kerran pettynyt.. kannattais tehdä jotain ennekuin asiakkaat häipyy, ei mikään kirppis pysy pystyssä vaan korkeilla pöytävuokrilla, pitää sinne asiakkaitakin saada.Pitäisi myyjien myös käsittää että ei niitä hintoja voi hilata uusien tuotteiden tasolle, liian suuret odotukset myyjillä, ja tuote ei sitten mene kaupaksi, oma vika.Kyse on sentään kirpputorista..paljon myös hyvää kahvio on ok.ja toivon että toiminta´jatkuu, vaikkakin pieniä muutoksia kannattaa tehdä..
Todella töykeä “asiakaspalvelu”. Ei katsota silmiin, murahdetaan kuin elukalle ja tyyliin ajetaan pois.