Ajankohtaista: Vantaa: IKEAn peräkonttikirppis joka su 30.8. asti
Oulu: TaikaTuulian avajaiset 5.9.
Kokemäki:
Tuohitorin Rompetori la 5.9. klo 10–15
Porvoo: Uusimaa Areeenalla rompetori su 27.9.

Etsi kirppistä hakusanalla

Tiedotteet: Myllymäen asukasyhdistys järjestää perinteisen katukirppiksen pihoilla ja porteilla.

Hämeenlinnassa toimiva Myllymäki-yhdistys järjestää perinteisen katukirpputorin lauantaina 17.8.2013 klo 11–14 Myllymäen alueella. Jokainen voi myydä portilla, pihalla tai yhdistyksen info-pisteellä Louhimopuiston näköalapaikalla. Sieltä saat myyntipaikkakartan.

Osoite: Tanhukatu 2, 13100 Hämeenlinna.

Myös Tarinoiden Myllymäki -kirjaa myynnissä. 25€.

Vapaaehtoisen markkinointimaksun voi suorittaa info-pisteeseen.

Kaikki mukaan,
toivottaa Myllymäki-yhdistys ry.

Tämä tiedote julkaistiin 19. päivä heinäkuuta 2013 kirjoittajan Pete toimesta. Ikilinkki julkaisuun on tässä. Tähän mennessä tiedotteeseen on kirjoitettu yhteensä 0 kommenttia.

Kirjoita uusi kommentti!

Kommentoitaessa julkaisua Myllymäen asukasyhdistys järjestää perinteisen katukirppiksen pihoilla ja porteilla. sekä Nimi että Kommentti ovat vaadittuja tietoja. Sähköpostiosoitetta tai Web-sivujen osoitetta ei tarvitse mainita. Asiattomia kommentteja voidaan siistiä ilman ennakkovaroitusta.