Hei! Huomioi tämä: Auta kuvittamaan kohteen Inkerin ystävien kirpputori esittelysivua. Lähetä valokuvia! Kuvalliset kirppiskohteet saavat kuvattomia enemmän näkyvyyttä hakemistossa.
Inkerin ystävien kirpputori
97,2 % suosittelee tätä
Ristiinassa (joka on nykyisin osa Mikkeliä) sijaitseva Inkerin ystävien kirpputori on avoinna ke–pe kello 10–15 ja lauantaisin 10–13.
- Paikkakunta: mikkeli
- Kestolinkki: https://www.kirppikset.info/kirppikset/inkerin-ystavien-kirpputori
- Kirppiksellä ei ole nettisivuja.
- Myyntipaikkoja (kpl): Ei tiedossa
- Osoite: Brahentie 53, 52300 Ristiina, Mikkeli
- Esittelysivu päivitetty: tammikuussa 2022 (120 päivää sitten)
- Esittelysivu luotu: 2870 päivää sitten
- Katseltu: 13 511 kertaa
Kirppikset.info-palvelu ei vastaa karttakuvan oikeellisuudesta. Mikäli kirppiksen sijainti kartalla vaikuttaa väärältä, siitä kannattaa vihjata palvelun ylläpidolle palautelomakkeen avulla tai klikkaamalla oheista nappulaa.
Kirppikselle annetut mielipiteet:
Tarja kirjoitti kohteeseen Inkerin ystävien kirpputori:
Hei ostin pe 25.5.18Ristiinasta käsipyyhe telineen puisen ,selaisen johon kirjailtu liina tankoon kiinni, toinen tangonnuppi jäi ilmeisesti kirppiselle tai tippui sinne. Voisiko katsella löytyykö puunuppia. Kiitos jos löytyy niin saako viestin.hakisin sen.t.tarja
- Kirjoitettu:
- Kestolinkki: #
Tuoreet mielipiteet
Viimeksi päivitetyt
- Maurin Makasiini
- Kirppari Aarreaitta (Hämeenlinna)
- Kirppis Siison
- Fida Seinäjoki
- Teuvan seurakunnan lähetystyön kirpputori
Näitä suositellaan